Logo TOPSTONE Slovensko s.r.o.

Skladník

TOPSTONE Slovensko s.r.o.

Miesto práce
Vrbovská cesta, Piešťany
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
500 - 650 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme posilu do nášho tímu na pozíciu skladníka/skladníčky na poloviční úväzok. Si aktívny, pozitívny a miluješ prácu s ľuďmi? Chceš sa počas víkendov a sviatkov venovať sebe či rodine? Pridaj sa k nám! Sme malá, stále rastúca firma, kde nebudeš len číslo, ale dôležitá súčasť tímu!

Náplň práce:

- manipulačná práca v sklade

- príprava objednávok podľa dodacieho listu

- výdaj tovaru

- obsluha VZV

- upratovanie skladu a svojho pracoviska

- spolupráca s kolegami

Zamestnanecké výhody, benefity

- jednozmennú prevádzku bez víkendov a sviatkov

- vstupné zaškolenie

- navyše 2 dni zdravotného voľna

- denní paušál stravného

- všetky prípadné nadčasy preplácané podľa zákonníka práce

- príjemný pracovný kolektív, v ktorom nebudeš mať problém sa usmievať

- nástup možný ihneď

- narastajúce ohodnotenie 500 – 650 € (odmeny za poriadok a čistotu na pracovisku, triedenie odpadu, bezchybné vyskladňovanie)

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- VP sk. B a skúsenosti s obsluhou VZV (najlepšie s platným oprávnením)

- schopnosť dobre a správne čítať a počítať

- systematickosť a starostlivosť

- loajalitu, zodpovednosť, časovú flexibilitu a dochvíľnosť

- čistý register trestov

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Na českom a slovenskom trhu pôsobíme už 28 rokov. Staňte sa dôležitou súčasťou nášho malého a príjemného kolektívu. Pomáhajte s nami ľuďom vytvoriť si kvalitný kamienkový koberec, liatu podlahu alebo gabiónový plot.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Jana Nevrlová
Tel.: +421901766663
E-mail: poslať životopis
ID: 4832772  Dátum zverejnenia: 17.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 500 EUR/mesiac