Pracovník mechanickej údržby (sústružník) - jednorázový náborový bonus 1500 EUR

Tate & Lyle Boleraz, s.r.o.

Miesto práce
Boleráz
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 539 EUR/mesiac13 plat, kvartálny bonus až do výšky 7,5% , motivačný systém odmeňovania

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V rámci dennej údržby:
Zodpovedá za kvalitu bežných, stredných a generálnych opráv rotačných. zariadení, čerpadiel, vývev dopravníkov, kompresorov odstrediviek atď.
Zodpovedá za preventívnu kontrolu správneho chodu technologických liniek, za kontrolné meranie určených veličín (teplota, vibrácie).
Je zodpovedný za mazanie vybraných zariadení podľa mazacieho poriadku, za odoberanie vzoriek mazadiel a dáva požiadavky na ich analýzu.
Je zodpovedný za filtráciu určených olejových náplní v technologických zariadeniach a za filtráciu nových olejov (podľa potreby).
Je zodpovedný za zváračské práce v rámci svojej kvalifikácie a rozsahu opráv.
Zodpovedá za správnu obsluhu zdvíhacích zariadení a VZV pri transporte materiálu.
Zodpovedá za vykonávanie prác na určených obrábacích strojoch.(potrebná kvalifikácia)
V rámci zmenovej údržby:
Zodpovedá za správne a efektívne odstraňovanie náhlych porúch na technologických zariadeniach ktoré bránia riadnemu chodu kontinuálnej prevádzky
Je zodpovedný za preventívnu kontrolu chodu zariadenia kde kontroluje najmä vibrácie, zmenu hlučnosti, teplotu a tesnosť rozvodov.
Je zodpovedný za doplnenie základných náhradných dielcov pre zmenovú údržbu (ventily, tesnenia, spojky, spojovací materiál a iné).
Zodpovedá za nahlasovanie odchýlok chodu technologického zariadenia ktoré môže byť príčinou poruchy, havárie alebo odstavenia výroby.
Zodpovedá za to, aby poruchy zabraňujúce chodu výroby boli odstraňované podľa poradia dôležitosti ktoré určí vedúci pracovník na jednotlivých zmenách.

Zamestnanecké výhody, benefity

Práca v stabilnej spoločnosti, kde bezpečnosť je našou najvyššou prioritou
Možnosť mzdového, osobnostného a kariérneho rastu
Stravovanie v priestoroch spoločnosti (príspevok zamestnanca 0,90 eur)
Príspevok na dopravu do zamestnania
Príspevok na doplnkové dôchodké poistenie
Multisport karta, benefit podporujúci zdravie zamestnancov
Finančný príspevok na rekreáciu na Slovensku
Finančná odmena v prípade pracovného a životného jubilea
Finančný príspevok pri narodení dieťaťa, odmena za darovanie krvi
Platené voľno na podporu rodín
Čaj a rôzne druhy čaju na pracovisku zdarma
Ovocie trikrát v týždni ako súčasť wellbeing programu
Vianočné darčekové poukážky
Zamestnanecký asistenčný program
Deň plateného voľna v prípade sťahovania
Ďalšie iné benefity v zmysle Kolektívnej zmluvy

Informácie o výberovom konaní

Práca na 40 hodinový úväzok
Uprednostňujeme sústružníka. Svoje CV posielajte prosím na email: [email protected] a do subjectu emailu uveďte prosím názov pozície, o ktorú sa uchádzate. Zaslaním svojho CV nám dávate súhlas so spracúvaním Vašich osobných údajov po dobu jedného roka. Po uplynutí tejto doby, bude s Vašimi údajmi naložené v zmysle platnej legislatívy.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2024 (ostáva ešte 29 dní)

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

mechanik, strojár, údržba

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Práca nie je vhodná pre absolventa.
ID: 4230464  Dátum zverejnenia: 17.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 539 EUR/mesiac