Можливість для людей з України

Učiteľ/ka ZUŠ

Súkromná ZUŠ Ars Akademy Veľké Uherce

Miesto práce
Veľké Uherce 137, Veľké Uherce, Veľké Uherce
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
2024-09-01

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Informácie o výberovom konaní

Rozsah úväzku
50%

Počet študentov školy
850

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

vysokoškolské II. stupňa

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Znalosť práce s PC
Znalosť práce s PC word, excel, internet, znalosť inf. systému iZUŠ výhodou

Vzdelanie
Požadujeme:
- prednostne absolvent VŠMU so zameraním na pedagogiku tanca, alebo interpretáciu tanca
- absolvent konzervatória so zameraním na TANEC
- !POZOR! študent konzervatória aj nižšieho ročníka ako 5. a 6.ročníka. Ak si zodpovedný, vidíš v tejto práci svoju budúcnosť a chceš naberať pedagogické skúsenosti

Každopádne uchádzač musí mať chuť pracovať so žiakmi od 5 rokov do 25 rokov, vo všetkých stupňoch štúdia ZUŠ: prípravné štúdium, I. a II. stupeň.

Ďalšie požiadavky
HĽADÁME PERSPEKTÍVNYCH, DYNAMICKÝCH A AKTÍVNYCH TANEČNÝCH PEDAGÓGOV NA ROZVOJOVÉ PRACOVISKÁ ŠKOLY
V prípade, že Vás ponuka zaujala, pošlite nám, prosím, štruktúrovaný životopis s vlastnou fotografiou a motivačným listom

Kontaktovať budeme všetkých serióznych záujemcov a dohodneme sa s nimi na ďalšom postupe. Taktiež, ak vieš pracovať s malými deťmi v programe: Prípravná hudobná/tanečná výchova, tak si vieš vytvoriť oveľa rýchlejšie plný úväzok z týchto detí. Deti z tohto typu programu neposúvame iným kolegom, ale primárne nechávame pedagógovi, ktorí si ich viedol a vychoval k hudbe.

Termín nástupu dohodou: možný aj skôr ako pred 1.9.2024
Mzda: dohodou
Forma spolupráce: Dohoda, TPP, živnosť (všetky formy spolupráce si vieme predstaviť)
Výška úväzku: záleží od kvality uchádzača a jeho schopností, môžeš začať aj s úväzkom na 1 deň, ak sa však správne uvedieš, môžeš učiť oveľa viac, aj celý týždeň (od pondelka do piatka)

Hľadáme perspektívnych, dynamických tanečných pedagógov, ktorí majú, čo deťom ponúknuť. Tanečníkov, ktorí majú chuť pracovať a realizovať svoje tanečné predstavy spolu s deťmi v ZUŠ. Ak si človek, ktorý má nespočetné množstvo nápadov pre deti a nestačil by ti ani celý život na ich zrelizovanie, tak si to práve ty, koho hľadáme. Človeka, ktorý hľadá riešenia a nehľadá výhovorky. Človeka, ktorý miluje deti a prácu s nimi a dokáže im ponúknuť zaujímavé vyučovanie a perspektívu v tanci.

Perspektíva pôsobenia pre učiteľa sa ponúka na týchto pracoviskách školy:
1/ZŠ s MŠ Dolné Vestenice - tanečná sála
2/ZŠ Uhrovec - tanečná sála
3/ZŠ Rybany - telocvičňa
4/Sokolovňa - Bánovce nad Bebravou - centrum mesta - 2x tanečná sála
5/OD Prior Partizánske - centrum mesta - tanečná sála
6/4.ZŠ Veľká okružná, LUHY - sídlisko Partizánske - tanečná sála
7/Veľké Uherce - tanečná sála (sídlo školy)
8/ZŠ s MŠ Oslany
9/ZŠ s MŠ Čereňany
10/ZŠ s MŠ Bystričany
11/ všetky Materské školy v mestách Bánovce a Partizánske (program: Prípravná hudobná/tanečná výchova)

Škola disponuje vybavenými učebňami, ktoré čakajú na teba a tvojich budúcich žiakov. Perspektívneho hudobného pedagóga podporíme pri jeho rozbehu.

Inzerujúca spoločnosť

Kontakt

Kontaktná osoba: Andrej Valuch
Tel.: +421911747432
E-mail: poslať životopis
ID: 4822534  Dátum zverejnenia: 4.5.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.