Fyzioterapeut / Fyzioterapeutka

SLOVTHERMAE, Kúpele Diamant Dudince, š.p.

Miesto práce
Kúpeľná 107/1, Dudince
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
1 186 - 1 799 EUR/mesiacv zmysle zákona o odmeňovaní zdravotníckych pracovníkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Individuálne / skupinové rehabilitačné úkony, fyziologický rozbor pohybového systému, cielená modifikácia a úprava pohybových vzorov, úprava poruchy motorických stereotypov a dysbalancií, úprava centrálnych a periférnych porúch riadenia a priebeh motoriky, facilitačné a inhibičné metodiky. Vykonávať cielenú odbornú inštruktáž o následnej fyzioterapii v domácom prostredí. Vykonávať jednotlivé druhy mechanoterapie / mäkké techniky, reflexné masáže/. Poskytovanie elektroliečebných procedúr.

Zamestnanecké výhody, benefity

Ubytovanie zamestnancov, príspevky DDS, ostatné v rámci platnej kolektívnej zmluvy
/ strava, procedúry, športoviská .../

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Fyzioterapia

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

samostatnosť, flexibilita, príjemné vystupovanie

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Podnik poskytujúci kúpeľnú liečebnú starostlivosť pre pacientov s ochoreniami v indikačnom zozname sk. II - kardiológia, VI- neurológia, VII - reumatológia, ortopédia alebo úrazová chirurgia.

Kontakt

ID: 4832471  Dátum zverejnenia: 17.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 186 EUR/mesiac