Referent na úseku personalistiky a miezd

Mesto Brezno

Miesto práce
Námestie generála Štefánika, Brezno
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
950 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosť za zabezpečenie personálnej a mzdovej agendy a dodržiavanie procesov v súlade so všeobecne platnými predpismi a vnútornými predpismi.

Informácie o výberovom konaní

Uvedené pracovné miesto je organizačne začlenené pod útvar prednostky s nasledovnými kvalifikačnými predpokladmi:
- ukončené stredoškolské vzdelanie s maturitou - ekonomické
- odborná prax min. 3 roky v danej oblasti
- bezúhonnosť
- spôsobilosť na právne úkony
- zdravotná spôsobilosť

V prípade záujmu o toto pracovné miesto svoje žiadosti spolu s nižšie uvedenými dokladmi zasielajte na adresu Mesto Brezno, Nám. gen. M. R. Štefánika 1, 977 01 Brezno alebo do podateľne úradu v termíne do 17. júna 2024 s označením „Referent na úseku personalistiky a miezd“.

Doklady, ktoré je potrebné priložiť k žiadosti o prijatie do zamestnania:
- štruktúrovaný profesijný životopis
- kópia dokladu o dosiahnutom vzdelaní
- čestné vyhlásenie o spôsobilosti na právne úkony
- písomný súhlas so spracovaním osobných údajov

Výber z uchádzačov bude prebiehať formou osobných pohovorov. Na osobný pohovor budú pozvaní len Tí uchádzači, ktorí budú spĺňať vyššie uvedené kvalifikačné predpoklady.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

17.6.2024 (ostáva ešte 16 dní)

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

ekonomika

Počet rokov praxe

3

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- dôslednosť
- spoľahlivosť a zodpovednosť
- samostatnosť
- analytické myslenie
- schopnosť pracovať v tíme
- lojálnosť, korektnosť, nekonfliktnosť
- flexibilita
- odolnosť voči stresu
- vysoké pracovné nasadenie
- komunikatívnosť

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Výkon samosprávnych úloh uložených zákonmi a výkon úloh prenesených na samosprávu zo štátu.

Kontakt

ID: 4833195  Dátum zverejnenia: 17.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac