Reagujte bez životopisu

Montážne práce

MaLen Bau s.r.o.

Miesto práce
Nemecko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
po vzájomnej dohode
Mzdové podmienky (brutto)
3 600 - 4 320 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Montáž okien, dverí, vonkajších žalúzií a roliet, zasklievanie okien a dverí, lepenie fólií zvonku a zvnútra. Upozorňujeme, že práca je na živnosť.

Zamestnanecké výhody, benefity

Ubytovanie zabezpečené a hradené, splatnosť faktúry po jej vystavení do 5 dní. Pomoc a nasmerovanie pri vybavovaní potrebných dokumentov pre prácu v zahraničí, zaškolenie priamo na stavbe.
Cesta do zahraničia aj zo zahraničia preplatená, taktiež cesta do/ z práce v Nemecku zabezpečená. Ak nie je vlastné auto, cesta do zahraničia s prepravnou spoločnosťou, v zahraničí preprava mojím autom. Práca na dlhodobo.

Informácie o výberovom konaní

V prípade seriózneho záujmu a s otvorenou živnosťou, kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Vodičský preukaz

B

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Pracovitosť, zodpovednosť, flexibilita, spoľahlivosť, zručnosť.

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Spoločnosť zameraná na montáže sklenených fasád, exteriérových žalúzií a roliet, parapet, plastových a hliníkových okien, dverí, ako aj hliníkových protipožiarnych dverí, pôsobiaca prevažne na území Nemecka.

Kontakt

Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí len, keď vyplníte formulár.Reagovať na ponuku
ID: 4080242  Dátum zverejnenia: 17.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 3 600 EUR/mesiac