Reagujte bez životopisu

Automechanik , autoelektrikár

KoFa Academy, s.r.o.

Miesto práce
Rožňava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
IHNED
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​Náplň práce, právomoci a zodpovednosti.

​Spoločnosť ToKy,s.r.o. príjme do svojho tímu šikovného človeka zo srdcom automechanika , ktorý sa orientuje v problematike opravy prevažne osobných a ľahko úžitkových motorových vozidiel.

​- oprava osobných motorových vozidiel v súlade s technologickými postupmi

​- diagnostika chýb a ich odstránenie - práca s diagnostickými prístrojmi

​- elektrikárske opravy, mechanické opravy, bežné údržby
​Výška mzdy a možnosť finančného rastu sa odvíja od skúseností a zručností uchádzača!​

Zamestnanecké výhody, benefity

Čo ti môžeme ponúknuť ?

-Práca v príjemnom prostredí a v priateľskom kolektíve mladých ľudí.

-Dobré platové ohodnotenie.

-Možnosť si privyrábať, nadčasy , cez víkendy , sviatky .

-Zľava na diely.

-Profesionálny osobný rozvoj , kurzy , školenia

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

AUTOMECHANIK , AUTOELEKTRIKAR

Vodičský preukaz

B

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Samostatnosť, Spoľahlivosť, dochvíľnosť, chuť pracovať a zdokonaľovať sa ​

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Sme malý autoservis, ktorý sa zaoberá opravou vozidiel všetkých značiek.
-Zameriavame sa na generálne opravy motorov , prevodovky.
-Bežný servis , Oleje , Filtre , Brzdy , Podvozky .
-Autodiagnostika
-Oprava vozidiel po Poistných udalostiach

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

ID: 4832159  Dátum zverejnenia: 17.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac