Senior Copywriter pre internetový obchod

INOWIS, s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 2 000 EUR/mesiacNa základe požiadaviek ZP uvádzame výšku mesačnej hrubej základnej mzdy. Výška platu bude na základe dosiahnutých výsledkov a je bez horného limitu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme SKÚSENÉHO , samostatného a pracovitého človeka (na veku nezáleží) na pozíciu SENIOR COPYWRITER v slovenskom ALEBO českom jazyku s vysokou úrovňou osobnej integrity, ktorý preberá plnú zodpovednosť za svoju prácu a má záujem podieľať sa na spoločnom budovaní úspešnej slovenskej firmy.

Ak ťa baví písanie článkov, máš v tom skúsenosti a hľadáš vyváženosť medzi pracovným časom a osobným voľnom, pridaj sa do nášho tímu.

Výška úväzku závisí len na tebe.

UPOZORNENIE: PROSÍME, posielajte životopis, LEN v prípade, že máte pracovné skúsenosti na pozícii copywriter v oblasti pôsobenia našej spoločnosti! Ďakujeme.

Tvojou úlohou bude:

  • Tvorba obsahu, a to najmä písanie produktových textov na náš blog na témy ako: výživové doplnky (vitamíny, minerály, športová výživa), zdravie, zdravý a aktívny životný štýl a podobne.

  • Samostatná a systematická aktualizácia článkov a ostatných textov.

  • Plnenie redakčného (publikačného) plánu.

  • Garantovanie súladu tvojich článkov s legislatívou výživových doplnkov.

Mal by si si vedieť zhodnotiť, akú informáciu má zmysel dať do článku. T.j. práca copywritera nie je len o normostranách, ale hlavne o tom, aby bol text dobrý a obsahoval informácie dôležité pre zákazníka.

Primárne KPIs:

  • Počet napísaných článkov

  • Počet normostrán napísaného textu

  • Plnenie redakčného (publikačného) plánu

Ostatné KPIs:

  • Mesačná návštevnosť na tvojich článkoch

  • Obrat, ktorý mesačne priniesli tvoje články

Nie je to podmienka, no budeme nadšení, ak budeš mať záujem a schopnosti prevziať viac zodpovednosti a podieľať sa aj na ďalších aktivitách, napr.:

  • Samostatne vyhľadávať témy na nové články.

  • Sledovať fóra, sociálne siete, udržiavať si celkový prehľad a aplikovať ho do návrhov tém na  články.

  • Analyzovať vyhľadávacie zámery, definovať témy článkov, osnovu článku, kľúčové slová pre článok.

  • Nielen napísať daný článok, ale zabezpečiť aj jeho publikovanie v rámci nášho redakčného systému.

  • Prichádzať s nápadmi, ako vylepšiť našu redakčnú/publikačnú činnosť, ako rozvíjať naše produktové portfólio, či prispieť k zvýšeniu predaja.

Zamestnanecké výhody, benefity

  • výška odmeny podľa výsledkov, bez horného limitu

  • stabilná práca v stabilnej rastúcej firme

  • možný až 100% homeoffice

  • pružná pracovná doba

  • teambuildingové stretnutie (2xročne)

  • zamestnanecké zľavy na predávaný sortiment

Informácie o výberovom konaní

Zašlite nám svoj životopis a linky na min. 3 texty/články, ktoré ste písali. Články musia súvisieť s témami v oblasti nášho pôsobenia.

Na základe zaslaného životopisu a ukážky vašej práce vyberieme uchádzačov do užšieho výberu.

UPOZORNENIE: Ak nám nezašlete min. 3 texty, ktoré ste napísali, životopis bude z procesu výberového konania automaticky vylúčený.
Zároveň informujeme, že uprednostníme uchádzačov s formálnym vzdelaním v oblasti farmácie, medicíny, výživového poradenstva, zdravého životného štýlu, fitness a podobne.

Výhodu majú uchádzači, ktorí sú k dispozícii čo najviac, v rozsahu 50 - 100 % plného pracovného úväzku.
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Kontaktovať budeme len kandidátov, ktorých vyberieme po dôkladnom vyhodnotení.

Zaslaním svojho životopisu nám zároveň dávate súhlas na spracovanie, správu, archiváciu osobných údajov uvedených v životopise a v osobnom dotazníku v zmysle zákona č.18/2018 Zb. o ochrane osobných údajov pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

20.6.2024 (ostáva ešte 19 dní)

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Český jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • Skúsenosti s písaním článkov v oblasti nášho pôsobenia - výživové doplnky (vitamíny, minerály, športová výživa), zdravie, zdravý a aktívny životný štýl a podobne.

  • Výborná znalosť slovenského alebo českého jazyka a gramatiky.

  • Príjemná, zrozumiteľná a ľahko čitateľná štylistika.

  • Dobrá práca so štruktúrou textu (aby článok „mal hlavu a pätu“).

  • Znalosť anglického jazyka dostatočná na porozumenie anglickým textom.

  • Znalosť iných jazykov je výhodou,  nie je však podmienkou.

  • Schopnosť vyhľadávať a pracovať so zdrojmi v cudzom jazyku, napr. s odbornými článkami alebo vedeckými štúdiami.

  • Schopnosť pracovať s umelou inteligenciou.

  • Schopnosť pracovať s kľúčovými slovami a kvalitne ich zapracovať do textu.

  • Porozumenie predajnej psychológii, t.j. vyhľadávacím a nákupným zámerom, predajným argumentom.

  • Rozumieť, čo sú to featured snippety a ako ich možno optimalizovať pre Google.

  • Znalosť legislatívy súvisiacej s výživovými doplnkami je veľkou výhodou.  Je potrebné rozumieť, čo je to zdravotné tvrdenie a ktoré tvrdenia sú alebo nie sú v súlade s platnou legislatívou.

  • Porozumenie SEO je výhodou - nielen na úrovni „v článku sú nejaké kľúčové slová“. Ideálne rozumieť súvislosti medzi kľúčovým slovom a zámerom vyhľadávania a vedieť vyhodnotiť, ktoré kľúčové slová sa hodia do blogového článku a ktoré viac do produktového textu alebo do produktovej kategórie. Vedieť posúdiť, ktoré kľúčové slová s písaným textom súvisia a ktoré nesúvisia.

  • Porozumenie Google Search Console a Google Analytics je výhodou.

Veľmi nám záleží na tom, aby naši zamestnanci:

  • boli pozitívne naladení, orientovaní na spoluprácu a hľadanie konštruktívnych riešení.

  • mali fokus na plnenie cieľov, dokončovanie úloh v termínoch a na výsledky svojej práce.

  • mali chuť a schopnosť samostatne sa ďalej vzdelávať, rozvíjať a rásť. My ti k tomu radi vytvoríme podmienky.

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Spoločnosť INOWIS s.r.o. prevádzkuje B2B a B2C e-shopy najmä s doplnkami výživy. Všetky produkty sú 100% vegánske. Viac na https://vegmart.sk/o-nas

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Eva Súlovcová
Tel.: +421903929685
E-mail: poslať životopis
ID: 4833364  Dátum zverejnenia: 18.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac