Можливість для людей з України

Koordinátor / Recruiter

EDYMAX Job Management a.s.

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď / alebo podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
1 150 - 2 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zaujíma vás oblasť ľudských zdrojov a chceli by ste sa venovať zastrešeniu projektov od A do Z ? Ak vás láka stabilná a zaujímavá práca, nadštandardné platové ohodnotenie, skvelý systém bonusov a mnoho ďalších výhod, táto pracovná ponuka je vhodná práve pre Vás!!!

Do nášho tímu EDYMAX JOB hľadáme kolegu/kolegyňu na pozíciu SENIOR KOORDINÁTOR/KA - RECRUITER/KA . V našich radoch privítame skúsených koordinátorov, projektových manažérov a interných personalistov, ako aj nadšených záujemcov, ktorí sú plní energie s chuťou na sebe ďalej pracovať.

Čo budete mať na starosti?

Riadenie a koordinácia náborových projektov.
Komunikáciu s klientami a kandidátmi.
Vízová agenda.
Aktívne vyhľadávanie a oslovovanie vhodných kandidátov.
Vedenie pracovných pohovorov, hodnotenie a prezentovanie kandidátov klientom.
Koordinácia zamestnancov.
Komunikácia a spolupráca s kolegami z iných oddelení.

Zamestnanecké výhody, benefity

​Práca pre jednu z najväčších personálnych agentúr na Slovensku
(na trhu pôsobíme už viac ako 20 rokov).
Možnosť podieľať sa na zaujímavých projektoch pre TOP klientov na Slovensku a v strednej Európe.
Rýchly kariérny rast v rámci našej divízie a celej spoločnosti (máme divíziu Job, ale aj Development, Invest, Facility a Security).
Možnosť osobného a profesionálneho rozvoja.
Nadštandardné platové ohodnotenie.
Skvelý bonusový systém.
Benefity, bonusy a odmeny.
Prepracovaný nástupný program.

Služobné vozidlo aj na súkromné účely

Notebook, ,mobilný telefón

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Ukrajinský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Máte predchádzajúce skúsenosti ako senior koordinátor/náborový pracovník (uľahčí Vám to začiatky, ale aj tak sa u nás nakoniec všetko dozviete).
Nebojíte sa komunikovať a máte ťah na bránku.
Máte energiu a chuť do práce.
Máte záujem stále na sebe pracovať a učiť sa nové veci.
Znalosť UKRAJINSKÉHO JAZYKA VÝHODA/nie je podmienkou.

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Sme Rodinná spoločnosť pôsobiaca na trhu od roku 2002, kde v oblasti developmentu, personálnych a facility služieb tvoríme flexibilne, efektívne a udržateľne hodnoty pre našich klientov. Úspech staviame na nemenných Rodinných hodnotách a pevných medziľudských vzťahoch v internom a externom prostredí. Našim zámerom je stále stúpajúce a komplexne poskytovanie profesionálnych produktov a služieb vo všetkých oblastiach nášho pôsobenia s dôrazom na životné prostredie, komfort a zdravie človeka. www.edymax.com

Kontakt

Kontaktná osoba: Iryna Tsvetkova
Tel.: +421908390800
E-mail: poslať životopis
ID: 4832902  Dátum zverejnenia: 17.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 150 EUR/mesiac