Pomocná sila do kuchyne

Domov sociálnych služieb a zariadenie pre seniorov Kaštieľ

Miesto práce
Hlavná 13, Stupava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
955 EUR/mesiacpríplatky za soboty, nedele a sviatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

pomoc pri príprave a výdaji jedál, zbieranie a umývanie použitého riadu, udržiavanie čistoty v jedálni a kuchyni, príprava surovín na spracovanie, umývanie riadu a vybavenia kuchyne

Zamestnanecké výhody, benefity

5 dní dovolenky navyše, polročné odmeny, príplatky za soboty, nedele, sviatky, výhodný pracovný čas, stabilné dlhoročné zamestnanie, príspevok na regeneráciu pracovnej sily

Informácie o výberovom konaní

pozícia sa obsadzuje na dobu určitú

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

16.6.2024 (ostáva ešte 15 dní)

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Osvedčenie o odbornej spôsobilosti na vykonávanie závažnej činnosti v potravinárstve

Osobnostné predpoklady a zručnosti

zodpovednosť, precíznosť, manuálna zručnosť,

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

DSS a ZpS Kaštieľ poskytuje sociálne služby už vyše 50 rokov širokej škále prijímateľov rôznych vekových skupín s vysokým stupňom odkázanosti. Zárukou poskytovania vysokej kvality služieb je dodržiavanie štandardov kvality, sledovanie najnovších trendov v oblasti sociálnych služieb a predovšetkým individuálnych potrieb prijímateľov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

ID: 4832533  Dátum zverejnenia: 17.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 955 EUR/mesiac