Hlavný účtovník

CIPI, s.r.o.

Miesto práce
Bystrická cesta 2761, Ružomberok
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 - 2 200 EUR/mesiacpravidelná valorizácia platov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozširujeme náš účtovný tím o kolegu/kolegyňu na pozíciu hlavného účtovníka.
Ponúkame prácu v stabilnej slovenskej spoločnosti v Ružomberku, ktorá je na trhu viac ako 18 rokov.
Očakávame od Vás:
- komplexné vedenie podvojného účtovníctva
- účtovanie na strediská a zákazky
- znalosť zákazkovej výroby
- majetok, finančné účty, záväzky, pohľadávky, pokladňa, interné doklady
- mesačné uzávierky, ročná účtovná závierka, inventarizácie účtov
- spracovanie daňových priznaní - DPH, súhrnný výkaz, kontrolný výkaz
- daň z príjmov právnických osôb
- daň z motorových vozidiel
- spracovanie a zaslanie štatistických výkazov pre štatistický úrad
- spolupráca s externou audítorkou spoločnosti, štátnymi inštitúciami, bankou
- príprava a spracovanie účtovných výkazov a ročných účtovných závierok
- príprava a kontrola podkladov pre reporty riaditeľovi spoločnosti
- intenzívna komunikácia so všetkými oddeleniami
- zlepšovanie procesov a inovácia, participácia na projektoch, záujem o rozvoj a vzdelávanie
- priebežná aktualizácia interných smerníc

Zamestnanecké výhody, benefity

Ponúkame Vám:
* nástupný bonus 1000,-€
* perspektívne a stabilné zamestnanie v spoločnosti s dlhoročnou praxou a medzinárodným pôsobením
* možnosť vzdelávania sa
* ponúkame veľkú podporu v tíme
* využívanie výrobných a materiálnych možností spoločnosti za výhodných podmienok
* pravidelnú valorizáciu platov (1x ročne),
* flexibilnú pracovnú dobu
* príspevok na stravovanie zamestnancov

Informácie o výberovom konaní

Svoje žiadosti a profesiový životopis zasielajte mailom. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky požiadavky a to telefonicky alebo mailom. Poskytnutie osobných údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto môžu byť spracované pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov. Podľa § 20 ods. 3 citovaného zákona, ste oprávnený kedykoľvek písomne namietať proti ich ďalšiemu spracovaniu (poskytovaniu).

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

ekonomické zameranie

Ostatné znalosti

HT Solution eso/es - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Exalogic Oberon - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

účtovník

Počet rokov praxe

3

Osobnostné predpoklady a zručnosti

-prax a skúsenosti na pozícii hlavný účtovník min. 3 rokov (ideálne vo výrobnej spoločnosti)
-znalosť podvojného účtovníctva podľa legislatívy
-skúsenosti s programom ESO/ES, Oberon
-precíznosť, vysoká miera samostatnosti a spoľahlivosti
-orientácia na detail, analytické myslenie
-sebaistota a schopnosť zvládať stres,
-ochota spolupráce v kolektíve

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Sme stabilná slovenská spoločnosť v Ružomberku, s 18 ročným pôsobením na európskom trhu.
Zameriavame sa na spracovanie ocele a hliníka - výrobu a montáž oceľových konštrukcií, protihlukových stien, priemyselných stavieb, výstavba a výbava priemyselných a polyfunkčných objektov, dodávka a montáž súčastí dopravných stavieb.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Personalista
Tel.: +421917440900
E-mail: poslať životopis
ID: 4833160  Dátum zverejnenia: 17.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac