Reagujte bez životopisu

Špecialista na čalúnenie, prototypista

Castello furniture, s. r. o.

Miesto práce
Liptovský Mikuláš
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
za priamy
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

aby sme vyhoveli požiadavkám našich zákazníkov, hľadáme špecialistu na čalúnenie, ktorý by podporil náš výrobný tím pri vývoji nových produktov.

vytváranie nových čalúnnických výrobkov
vytvorte šablóny na rezanie dreva a látky
zavádzať nové modely do výroby
zlepšiť produkty a výrobu

preberáte zodpovednosť za kvalitu produktov. Úzko spolupracujete s vedúcim výroby a vedúcim výroby.
Ste ochotní cestovať a navštevovať medzinárodné veľtrhy a výstavy, aby ste získali aktuálne informácie o najnovších trendoch.
môžete použiť všetku svoju kreativitu na vytvorenie krásnych produktov.

Zamestnanecké výhody, benefity

​- Príplatky 0-25% z hodinovej mzdy
​- Príplatok za dochádzku za každú odpracovanú hodinu
​- Víkendový bonus
​- Voľné dni navyše
​- Zľava na stravovanie v jedálni
​- Príspevok na dopravu na km
​- Zamestnanecké zľavy na vyrobené produkty
​- Ročný poplatok v závislosti od finančného výsledku spoločnosti​

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Rhinoceros (CAD) - Úplný začiatočník

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Castello Furniture je spoločnosť vyrábajúca nábytok, ktorá pôsobí v Liptovskom Mikuláši už viac ako 20 rokov. Ako súčasť medzinárodného nábytkárskeho domu Macazz.nl vyrábame vysoko kvalitný nábytok pre špičkový trh. Castello je neformálna spoločnosť s flexibilnou mentalitou voči svojim zamestnancom. Hľadáte novú výzvu, ste skutočný profesionál, ktorý rád pracuje rukami? potom príďte diskutovať o možnostiach.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4820891  Dátum zverejnenia: 6.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac